Anmälan online är öppen till 16/9 23:59

Där efter är anmälan på plats öppen från kl 10:00 på lördag.

Anmälda löpare till Atea TrailÖvik 2021

Atea TrailÖvik

  Klass Förnamn Efternamn Förening/Företag  
  Damer 12 km Susanne Björk TTGU IF  
  Damer 12 km Christina Hedlund    
  Damer 12 km Åsa Otterbjörk Umeå OK  
  Damer 12 km Caroline Arnstigen    
  Damer 12 km Ann-Louise Edstrand    
  Damer 12 km Josefin Granberg    
  Damer 12 km Anny Isaksson    
  Damer 12 km Sofia nordin    
  Damer 12 km Pauline Nordlinder    
  Damer 12 km Anna Olsson Team Nordic Trail  
  Damer 12 km Therese Hälldahl    
  Damer 12 km Helen Eriksson    
  Damer 12 km Emma Söderlind    
  Damer 12 km Emma Anderbom TTGU IF  
  Damer 12 km Lena Mjörndal Skogslöparna  
           
  Damer 22 km Helén Berggren    
  Damer 22 km Kristin Berggren    
  Damer 22 km Anna Byström Mellansels IF  
  Damer 22 km Johanna Jers    
  Damer 22 km Hanna Lindfors Gulltjärns IF  
  Damer 22 km Ida Lindfors Gulltjärns IF  
  Damer 22 km Julia Lundberg    
  Damer 22 km Elisabeth Olivius Umeå universitet  
  Damer 22 km Veronica Strandh Stöcke TS Järnet  
  Damer 22 km Jennifer Sundberg Rejlers IF  
  Damer 22 km Emma Thelander OK Nolaskogsarna  
  Damer 22 km Åsa Bretz    
  Damer 22 km Maria Swärdsudd    
  Damer 22 km Kristine Åkerlund OK Branten  
           
  Damer 6 km Linda Bergh    
  Damer 6 km Pernilla Carlström Mellansel IF  
  Damer 6 km Anna Edblad Two odd  
  Damer 6 km Sofia Jonze FK  
  Damer 6 km Carina Kock Two odd  
  Damer 6 km Maria Lundqvist FK  
  Damer 6 km Linda Nordin    
  Damer 6 km Elin Persson    
  Damer 6 km Hanna Sjöberg    
  Damer 6 km Anna Skytt    
  Damer 6 km Linn Österberg    
  Damer 6 km Erika Bohman Bootcamp  
  Damer 6 km Lina Kjellqvist Sidensjö IK  
  Damer 6 km Jenny Sandberg ATEA  
  Damer 6 km Amanda Granberg Mellansel IF  
  Damer 6 km Emma Fernández    
  Damer 6 km Linda Ström Hägglunds Ski Team  
  Damer 6 km Signe Forsberg Skogslöparna  
  Damer 6 km Cajsa Nordström Skogslöparna  
  Damer 6 km Ida Pauler Skogslöparna  
  Damer 6 km Tindra Rytterstedt Skogslöparna  
  Damer 6 km Kajsa Johansson Hägglunds Ski Team  
  Damer 6 km Stina Persson Skogslöparna  
  Damer 6 km Karin Persson Skogslöparna  
  Damer 6 km Hanna Woxlin Skogslöparna  
  Damer 6 km Elas Woxlin Skogslöparna  
  Damer 6 km Louise Woxlin Skogslöparna  
  Damer 6 km Johanna Brännström Team Nordic Trail  
  Damer 6 km Fanny Ahlinder    
  Damer 6 km Linn Hammarberg Järved  
  Damer 6 km Alice Söderström Skogslöparna  
           
  Herrar 12 km Daniel Eriksson Ovinge Ingenjörsbyrå AB  
  Herrar 12 km Magnus Isaksson Knighec  
  Herrar 12 km David Kjellqvist Sidensjö IK  
  Herrar 12 km Henrik Lindberg Ovinge Ingenjörsbyrå AB  
  Herrar 12 km Petter Lundberg TTGU IF  
  Herrar 12 km Arne Bengtsson    
  Herrar 12 km Olle Burland Öviks VSK  
  Herrar 12 km Jens Bylund Jalles TC  
  Herrar 12 km Christian Diener LG Rheinfront  
  Herrar 12 km Marcus Fredriksson Hudiksvall IF Skidor  
  Herrar 12 km Daniel Hector Team NW  
  Herrar 12 km Håkan Hörnqvist    
  Herrar 12 km Christoffer Lindmark    
  Herrar 12 km Torbjörn Lindström IF ÖKA  
  Herrar 12 km Mattias Nordin    
  Herrar 12 km Tommy Sjöblom NCC  
  Herrar 12 km Oskar Strömberg Hägglunds Ski Team  
  Herrar 12 km Linus Bringsaas Highcoast.sc  
  Herrar 12 km Anders Wallenius Domsjö IF  
  Herrar 12 km Bo Åkerlund OK Branten  
  Herrar 12 km Jonas Rastbäck City Sweden SC  
  Herrar 12 km Henrik Westman Wide Village Runners  
  Herrar 12 km Magnus Lundin AXA SC  
  Herrar 12 km Henrik Lundström ÖMK Motocross och Enduro
  Herrar 12 km Johan Drejare    
  Herrar 12 km Jan Forhaug KNIF  
  Herrar 12 km Torgny Näslund Skogslöparna  
           
  Herrar 22 km Daniel Granberg Mellansel IF  
  Herrar 22 km Emil Jonze Hägglunds ski team  
  Herrar 22 km Mats Lindfors Gulltjärns IF  
  Herrar 22 km Oskar Lindfors Gulltjärns IF  
  Herrar 22 km Henrik Söderqvist    
  Herrar 22 km Hans Nordström    
  Herrar 22 km Joakim Persson Highcoast.sc  
  Herrar 22 km Magnus Selling Härnösands ok  
  Herrar 22 km Fred Wahlberg    
  Herrar 22 km Conny Eriksson ÖMK Rnduro  
  Herrar 22 km Anders Sundin Skogslöparna  
  Herrar 22 km Tomas Lindblom Nordingrå SK  
  Herrar 22 km Oscar Nordin Umara Sportsclub  
  Herrar 22 km Stefan Sjölund Skogslöparna  
  Herrar 22 km Jim Rönnlund CoreIT  
  Herrar 22 km Mikael Lundin CoreIT  
  Herrar 22 km Arvid Andersson    
  Herrar 22 km Rasmus Andersson    
  Herrar 22 km Martin Drangel    
  Herrar 22 km Arne Eriksson Domsjö  
  Herrar 22 km Martin Böhlenius Nordingrå SK  
  Herrar 22 km Fredrik Lindström Anundsjö IF  
  Herrar 22 km Håkan Wallberg Skogslöparna  
           
  Herrar 6 km Johan Franzén CK Örnen  
  Herrar 6 km Per-Anders Bjuggstam ATEA  
  Herrar 6 km Carlos Fernández    
  Herrar 6 km Sixten Kjellqvist Sidensjö IK  
  Herrar 6 km Edvin Wester Skogslöparna  
  Herrar 6 km Arvid Nordström Skogslöparna  
  Herrar 6 km Ture  Forsberg Skogslöparna  
  Herrar 6 km Frans Lundberg IFK Umeå  
  Herrar 6 km Adrian  Lorenc Skogslöparna  
  Herrar 6 km Axel Jonsson Skogslöparna  
  Herrar 6 km Johan Bergström ATEA  
  Herrar 6 km Roland Salomonsson Vittjärvs IK  
           
  Minitrail Josefina Granberg Mellansel IF  
  Minitrail Hilding Kjellqvist Sidensjö IK  
  Minitrail Ellie Sandberg Dekarsön Runners  
  Minitrail Nora Hammarberg Vingarna  
  Minitrail Sigrid Wallberg Skogslöparna  
  Minitrail Rut Lindström Skogslöparna  
  Minitrail Sixten A******m    
  Minitrail Hilma Selling Härnösand  
  Minitrail Klara Selling Härnösand  
  Minitrail Leo Hansson    
  Minitrail Elias Hansson    
  Minitrail Klara Byström Skogslöparna  
  Minitrail Rasmus Mjörndal Skogslöparna  
  Minitrail Arvid Wester Skogslöparna  
  Minitrail Axel Wester Skogslöparna